CABINET VISION - Obchodník CAD/CAM softwaru

Náplň práce

Nabízíme možnost připojit se k týmu zajišťujícímu prodej CAD/CAM softwarů, které patří mezi nejlepší na trhu.

Pracovní náplň:
• aktivní vyhledávání nových zákazníků,
• prezentace CAD/CAM softwaru u potenciálních zákazníků po celé ČR,
• kontakt se stávajícími zákazníky,
• účast na veletrzích, výstavách, zákaznických dnech.

Nabízíme:
• různorodou a zajímavou pracovní náplň,
• zázemí stabilní prosperující společnosti s dlouholetou působností v oblasti CAD/CAM na českém a slovenském trhu,
• příjemné pracovní prostředí a týmový kolektiv,
• motivující finanční ohodnocení, firemní benefity,
• kvalitní zaškolení na vše, co budete pro svoji práci potřebovat, možnost školení a služebních cest v zahraničí,
• spolupráce s odborníky na nejvyšší úrovni v oblasti CAD/CAM nejen v rámci České republiky, ale i v celosvětovém měřítku,
• místo výkonu práce – Kroměříž, Zlín, Brno, Praha nebo Plzeň.

Pracovní vztah: hlavní pracovní poměr

Nástup: možný ihned.

Nabízíme

• SŠ/VŠ vzdělání,
• pozice je vhodná i pro absolventy, kteří mají zájem pracovat a učit se, a hledají stabilní zázemí,
• samostatnost, spolehlivost, ochotu učit se, zodpovědnost, důslednost, loajalitu, iniciativnost, dobré komunikační a prezentační schopnosti,
• řidičský průkaz skupiny B,
• znalost angličtiny, alespoň pasivní,
• vysoké pracovní nasazení, orientace na výsledek a spokojenost zákazníka,
• pokročilá znalost MS Office (Word, Excel, Powerpoint).

Výhodou je:
• zkušenosti z praxe,
• VŠ vzdělání.

Budeme rádi, když se nám ozvete.

Své strukturované životopisy zasílejte na e-mail: personalistika@nexnet.cz, dotazy volejte na 774 628 286.